Kafur Krem Türkiye Kampanyası

Kafur Krem 1 adet fiyatı kampanyamız dahilinde 69 TL’den 49 TL’ye düştü.3 Adet fiyatı 99 TL , 6 adet fiyatı 179 TL kampanyalı satış yapılmaktadır.

En kaliteli ve uygun fiyatlı Kafur Krem ürününü sitemizden satın alabilirsiniz.

1 Adet Kâfur Krem 49 TL

Bitkisel yağlar ile zenginleştirilerek tasarlanmış kafur özlü masaj kremidir. Uygulanarak bölgeyi temiz bir bez ile sildikten sonra krem ova!hareketler ile istenilen bölgeye iyice yedirilir.

a102d9a706d30c683aaee4710338bc43
Kafur ağacı yaprağından, görev kabuğundan ve odununda bulunan yağ hücrelerinden elde edilen %100 doğal bir kremdir. Kafur ve pelesenkin birleşmesi ile etkinliği en üst seviyeye getirilmiş kafur kremi sürüldüğü bölgede kasları gevşeterek rahatlatmaya yardımcı bir üründür. Gerilimi giderir, rahatsızlık olan bölgelerde hareket kolaylığı sağlar ve hareket kısıtlılığını engellemede destekleyici olabilir

kafur
Günümüz şartlarında da stres ve gerilimden kaynaklanan rahatsızlıklardan kurtulabilmek ve yaşamın koşturmacasına yeniden dahil olabilmek üzere ruhsal ve bedensel bir rahatlama sağlar.

Kullanımı ; Günlük olarak masaj yaparak uygulanmaktadır. Sıcak havlu yada streç film ile sarılır. 1-2 saat sonra sıcak su ile yıkanarak temizlenir.

Bize Bu Kelimelerden Ulaştınız ; kafur masaj kremi, masaj kremi, kafur krem, kafur cream, kafur masaj kremi nedir, kafur masaj kremi ne işe yarar, kafur masaj kremi kullanımı, kafur masaj kremi nasıl kullanılır, kafur masaj kremi içeriği, kafur masaj kremi sipariş, kafur masaj kremi ne kadar, kafur masaj kremi en uygun, kafur masaj kremi fiyatı, kafur masaj kremi, türkiye sipariş, türkiye kampanyası.


Kafur Krem Türkiye
Kafur Krem Satın Al

Kafur Krem Satış ve Sipariş Sitesi - Tüm hakkı saklıdır. Kaynak gösterilmeden hiçbir alıntı yapılamaz.
Google | Kafur Krem | Kafur Krem Nedir - RSS - Google Sitemap
Bu sitedeki açıklamalar sadece bilgilendirmek amacıyla verilmiştir, teşhis veya tedavi yerine geçmez. Ürün bilgileri ambalajlardaki açıklamalardan ve üreticiden alınmıştır. Üreticilerin ürünleri hakkında verdiği bilgilerden ve yazım hatalarından kaynaklanan sorunlardan ve şikayetlerden www.kafurkremisiparis.com sorumlu değildir. Ürünlerin kullanımı ve sağlık sorunlarınız için öncelikle bir sağlık uzmanına, hekime veya eczacıya danışınız. www.kafurkremisiparis.com internet sitesindeki bilgilerin, sağlık uzmanı veya doktora danışılmadan kullanılması önerilmez. Sonuçlar; Kullanım şekline göre veya kişiden kişiye farklılık gösterebilir. Herkesde aynı oranda sonuç iddia edilemez.

Bu sayfaları okuyan herkesin bu sayfada yazılanların bir "TEDAVİ OLMADIĞI"nı ve "HERHANGİ BİR TEDAVİYE ALTERNATİF OLMADIĞI"nın bilmesi önemlidir. Bahsedilen yöntemler "tamamlayıcı ve destekleyici" kapsamında algılanmalıdır. www.kafurkremisiparis.com internet sitesini kullanan kişiler, site kullanım şartlarını okumuş, anlamış ve kabul etmiş sayılır.

Teslimat Şartları | Sık Sorulan Sorular | Gizlilik Ve Güvenlik